Wąska specjalizacja Inżynierowie.com pozwala na wyłowienie najlepszych kandydatów oraz na rozeznanie w dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku pracy. Przy ograniczonej dostępności wykwalifikowanych kadr, tylko stałe relacje z kandydatami oraz stosowane przez nas nowoczesne i zindywidualizowane metody rekrutacyjne dają oczekiwane efekty.

Jak działamy?

Wiedza o rynku

Kto jest dobry we wszystkim, nie jest dobry w niczym. Dlatego w Inżynierowie.com stawiamy na specjalizację. Jesteśmy ekspertami w rekrutacji dla przedsiębiorstw z następujących sektorów: automotive, greenfield, centra rozwojowe, IT przemysłowe.

Wiedza o partnerze

Przed rozpoczęciem rekrutacji nasz konsultant przeprowadzi szczegółową analizę istotnych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa. Pogłębiona wiedza o działalności, strukturach, podejmowanych wyzwaniach oraz kulturze firmy pozwoli skutecznie rekrutować pracowników dopasowanych do profilu przyszłego pracodawcy.

Wymogi partnera

Dzięki rozmowom z przedstawicielami firmy, rekruter poznaje zakres obowiązków, wymagane kompetencje kandydatów oraz warunki zatrudnienia i charakter pracy. Dowiaduje się jakie są potrzeby Twojego przedsiębiorstwa oraz przyczyny poszukiwania pracowników.

Plan działania

W oparciu o całą pozyskaną wiedzę na temat Twojej firmy przygotowujemy plan który po zaakceptowaniu będzie podstawą do dalszych działań rekrutacyjnych.

Poszukiwania

W Inżynierowie.com prowadzimy rekrutacje poprzez bezpośredni kontakt z wyselekcjonowaną grupą kandydatów. W celu znalezienia właściwego kandydata sięgamy do najdalszych zasobów rynku poprzez direct search oraz executive search kandydatów pasywnych.

Informacje zwrotne

Czy chodzi o informację zwrotną dla kandydatów, czy o dwustronną komunikację z firmą dla której rekrutujemy?

Jesteśmy profesjonalistami

Korzyści

  • Posiadamy własną bazę ponad 8 tys pasywnych kandydatów z którymi utrzymujemy stałe, bliskie relacje.
  • Podejmujemy się prowadzenia nawet bardzo trudnych procesów rekrutacyjnych i zamykamy je z sukcesem.
  • Pracujemy na success fee i dajemy gwarancję realizacji powierzonych nam zleceń.
  • Rekrutujemy nowoczesnymi metodami – poprzez polecenia, direct i executive search oraz social networking.

Skontaktuj się z nami