Projektuj swoją przyszłość

Dla Rekrutera

Kto jest dobry we wszystkim, nie jest dobry w niczym, dlatego w Inżynierowie.com stawiamy na specjalizację. Jesteśmy ekspertami w rekrutacji inżynierów średniego i wyższego szczebla dla firm technologicznych i zakładów produkcyjnych.

Jesteśmy agencją rekrutacyjną utrzymującą najwyższe standardy. Współpraca z nami przynosi wymierne korzyści dużym firmom na terenie Polski i innych krajów europejskich. Nasi rekruterzy prowadzą tylko prestiżowe procesy rekrutacyjne.

Przy pomocy nowoczesnych narzędzi i zaawansowanych technik rekrutacyjnych pozyskujemy pracowników średniego i wyższego szczebla do zakładów przemysłowych i firm technologicznych. Jeśli chcesz poznać inną jakość rekrutacji i zrobić ważny krok na ścieżce swojej kariery, dołącz do naszego zespołu.

Korzyści

ico_inzynierowie-png

Zaawansowane techniki rekrutacyjne – polecenia, direct i executive search oraz social networking.

ico_inzynierowie-png

Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowane systemy CRM i ATS, najwyższy pakiet rekruterski LinkedIn.

ico_inzynierowie-png

Atrakcyjne warunki wynagrodzenia – stała umowa, system premiowy oraz wiele dodatkowych korzyści.

ico_inzynierowie-png

Praca w zgranym, zmotywowanym zespole, w biurze usytuowanym w ścisłym centrum Warszawy.

ico_inzynierowie-png

Atrakcyjne warunki wynagrodzenia – stała umowa, system premiowy oraz wiele dodatkowych korzyści.

Badania

Według badania Grant Thorton, już 60 proc. średnich i dużych firm w Polsce deklaruje, że ma duży bądź bardzo duży problem z pozyskiwaniem pracowników. Deficyt wykwalifikowanych kandydatów, w szczególności inżynierów, osiąga nienotowaną dotąd skalę. Rozwiązaniem pozwalającym firmom zapewnić ciągłość zatrudnienia na stanowiskach specjalistycznych jest zaangażowanie zaufanej agencji rekrutacyjnej. Duże zakłady produkcyjne decydują się na współpracę z liderem rekrutacji inżynierskich na polski mrynku – agencją Inzynierowie.com.

Odpowiedź na pytanie: czy posiadasz problem z pozyskiwaniem pracowników?

  • TAK
  • NIE
ico_inzynierowie-png

Specjalizacja

Specjalizujemy się w rekrutacjach inżynierskich na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Rekrutujemy dla firm technologicznych i zakładów produkcyjnych w Polsce i innych krajach europejskich. Jesteśmy liderem w pozyskiwaniu wartościowych pracowników dla branży automotive. Jeśli dołączysz do zespołu Inzynierowie.com, będziesz rekrutował wykwalifikowanych pracowników na stanowiska inżynierskie dla najbardziej prestiżowych klientów.

ico_inzynierowie-png

Miejsce

Nasze biuro mieści się w samym centrum Warszawy, przy ulicy Nowy Świat. Dbamy o nasze zdrowie. Powietrze w naszym biurze jest filtrowane przez oczyszczacze powietrza chroniące nas przed smogiem.

ico_inzynierowie-png

Zespół

Pracujemy w kameralnej atmosferze, w profesjonalnym i zaangażowanym zespole. Współpracujemy zamiast rywalizować. Stawiamy wysoko poprzeczkę. W naszym zespole nie popadniesz w rutynę i nie będziesz miał czasu się nudzić.

ico_inzynierowie-png

Cele

Dążymy do ideału turkusowej organizacji. Praca jest naszą pasją, szansą rozwoju osobistego i spełnienia zawodowego. Zamiast kontroli i hierarchii, kierunek działań wyznacza nam współpraca i zaangażowanie.

ico_inzynierowie-png

Narzędzia

Nie wahamy się sięgać po najbardziej zaawansowane technologicznie narzędzia pracy. Korzystamy z najnowocześniejszego oprogramowania ATS – Recruitee.com, funkcjonalnego systemu Zoho CRM oraz najwyższego pakietu rekruterskiego LinkedIn.

ico_inzynierowie-png

Wynagrodzenie

Praca w Inzynierowie.com to stała umowa oraz atrakcyjny system premiowy. Chojnie nagradzamy osiągnięcia wykraczające poza założone cele. Każdego roku jedna osoba zostaje uhonorowana tytułem Pracownika Roku.

ico_inzynierowie-png

Rozwój

Twój rozwój jest dla nas ważny. Każdy projekt to nowe wyzwanie, nowa wiedza do zdobycia, nowi ludzie. Rozwijamyswoje talenty i kompetencje dzięki indywidualnie dobieranym szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym.

ico_inzynierowie-png

Case study

Nie ma dwóch takich samych rekrutacji inżynierskich. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy z otwartością, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Mamy na swoim koncie wiele zakończonych sukcesem projektów. Zobacz nad czym pracujemy w Inzynierowie.com.

Skontaktuj się z nami