O NAS

JESTEŚMY SPECJALISTAMI

Według badania Grant Thorton, już 60 proc. średnich i dużych firm w Polsce deklaruje, że ma duży bądź bardzo duży problem z rekrutacją pracowników. Deficyt wykwalifikowanych kandydatów, w szczególności inżynierów, osiąga nienotowaną dotąd skalę. Rozwiązaniem pozwalającym zapewnić ciągłość zatrudnienia na stanowiskach specjalistycznych jest zaangażowanie zaufanej agencji rekrutacyjnej.

Inżynierowie.com to utrzymującą najwyższe standardy agencja rekrutacyjna. Współpraca z nami przynosi wymierne korzyści wielu zakładom produkcyjnym na terenie Polski i innych krajów europejskich. Powierzając nam rekrutacje zyskujesz wykwalifikowanych, dopasowanych do profilu przedsiębiorstwa i zaangażowanych pracowników. Dzięki wsparciu ze strony Inżynierowie.com, trudności w pozyskaniu kadr średniego i wyższego szczebla nie będą dłużej paraliżować bieżącej działalności, ani obniżać potencjału rozwojowego Twojego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do współpracy.

 

Krzysztof Kazoń
Menadżer ds. rozwoju w Inżynierowie.com

Jesteśmy profesjonalistami

Potrzebujesz konsultacji?

Odnieś z nami sukces

Znamy się na rekrutacji

Branża automotive nieustająco umacnia swoją pozycję w polskiej gospodarce, pozostawiając w tyle inne gałęzie w sektorze przemysłowym. Od kilku lat rośnie produkcja aut oraz części i akcesoriów samochodowych. Dobre wyniki sprzedażowe oraz nowe inwestycje przekładają sięna optymistyczne prognozy zatrudnienia. Już dziś sektor motoryzacyjny jest jednym z największych pracodawców w polskim przemyśle.

PRODUKCJA

Polska jest liderem produkcji części i akcesoriów motoryzacyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem branży automotive powstają nowe linie montażowe i zakłady produkcyjne. Do ich tworzenia, rozwoju i obsługi potrzebni są wyspecjalizowani inżynierowie. Perspektywy zatrudnienia są w tym sektorze bardzo obiecujące, a możliwości rozwoju nieograniczone.

CENTRA BADAWCZO-ROZWOJOWE

Polscy przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na rozwijanie działalności badawczej poprzez wprowadzanie technologii innowacyjnych. Dzięki pracom badawczo-rozwojowym stają się bardziej konkurencyjni i mają większe szanse na uzyskanie dodatkowych środków z funduszy unijnych i krajowych. W centrach rozwojowych znajdują zatrudnienie inżynierowie umiejący wykorzystywać dostępną aktualnie wiedzędo projektowania i tworzenia innowacyjnych produktów, usług i procesów.

IT PRZEMYSŁOWE

Inwestycje w technologie IT będą miały kluczowe znaczenie dla zapewnienia przewagi konkurencyjnej polskiego przemysłu. Wzrośnie znaczenia inteligentnych urządzeń wzorowanych na tych, znanych z rynku konsumenckiego. Powszechne staną sięrozwiązania pozwalające na skuteczną komunikację pomiędzy urządzeniami i czujnikami, automatyzację wymiany danych oraz wykorzystanie inteligencji wbudowanej w nowoczesne systemy przemysłowe. Wyspecjalizowani informatycy z pewnością znajdą u nas atrakcyjną pracę.

PRZEMYSŁ 4.0

Czwarta rewolucja przemysłowa stała się rzeczywistością. Inteligentne maszyny pracują dziś ramię w ramię z ludźmi. Wykorzystanie robotów i cobotów, wirtualna rzeczywistość, internet rzeczy czy sztuczna inteligencja to niepowtarzalna szansa rozwoju dla osób zafascynowanych nową technologią.

ELEKTRONIKA I ELEKTROTECHNIKA

Zapotrzebowanie na podzespoły elektroniczne i elektrotechniczne w polskim przemyśle nie słabnie. Trendy wyznaczają miniaturyzacja wyrobów oraz outsourcing produkcji EMS.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nowy Świat 49
00-042 Warszawa


e-mail:
 kontakt@inzynierowie.com
tel. +48 696 877 500


Godziny pracy:

poniedziałek-piątek
9.00 – 17.00