Projektuj swoją przyszłość

Dla inżyniera

Inżynierowie.com to polska agencja consultingowa. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska inżynierskie średniego i wyższego szczebla, dla firm technologicznych i zakładów produkcyjnych w Polsce i innych krajach europejskich.

Jesteśmy wsparciem wewnętrznych działów HR. Jako zaufany partner, pozwalamy przedsiębiorstwom zapewnić ciągłość zatrudnienia na specjalistycznych stanowiskach inżynierskich. Jesteśmy liderem w rekrutowaniu wartościowych pracowników dla branży automotive.

Utrzymujemy stałe relacje z ponad 8 tys inżynierów, którym dajemy szansę wzięcia udziału w najbardziej prestiżowych rekrutacjach w kraju i za granicą. Łączymy najlepszych specjalistów z wyjątkowymi pracodawcami. Oferty które prezentujemy współpracującym z nami inżynierom, często nie są nawet ogłaszane publicznie. Jeśli jesteś głodny wiedzy i zmotywowany, a rozwój zawodowy jest dla Ciebie ważny, zapraszam do kontaktu.

Korzyści

ico_inzynierowie-png

Dostęp do najlepszych na rynku ofert pracy dla inżynierów, dopasowanych do indywidualnego profilu kandydata.

ico_inzynierowie-png

Uprzywilejowana pozycja na rozmowie o pracę. Zostajesz polecony pracodawcy jako kandydat rekomendowany.

ico_inzynierowie-png

Partnerskie negocjacje warunków zatrudnienia. Już przed rozmową wiesz czy Twoje oczekiwania finansowe mogą zostać spełnione.

ico_inzynierowie-png

Bezpłatne wsparcie rozwoju zawodowego. Doradzimy kiedy warto zmienić pracę, rozważyć relokację lub poczekać na inne propozycje.

Skontaktuj się z nami